Brand in garage door accu rallyauto

13 apr , 15:00112
6dffba7f-dfcc-4fd9-81a4-baabd1303f28 (1)
FPMB Bart Meesters
Zondagavond is brand ontstaan in een garage aan de Molendijk-Zuid in Schijndel. De brand ontstond in een bedrijfspand nadat een accu van een rallyauto vlam had gevat.
De eigenaar van het voertuig kreeg via het brandalarm van het pand een melding op zijn telefoon en handelde direct. Samen met anderen wist hij de auto naar buiten te trekken, waardoor de brand al grotendeels was geblust voordat de hulpdiensten arriveerden.
De brandweer kwam met onder meer een tankautospuit en een waterwagen ter plaatse. Zij controleerden zowel het voertuig als de garage en ventileerden het pand, dat licht met rook gevuld was geraakt.Het pand betreft een bedrijfsverzamelgebouw waarin meerdere bedrijven zijn gevestigd.
Er raakte niemand gewond.De brand is ontstaan door een accu van de rallyauto.  
loading

Loading articles...

Loading