Een explosie heeft dinsdagavond flinke schade veroorzaakt bij een flatgebouw aan de Fort Prins Willem in Hintham. De deur van het portiek werd door de explosie uit het gebouw geblazen. Ook meerdere ruiten raakten beschadigd.
Bewoners hoorden een harde knal en waarschuwden de hulpdiensten. De politie kwam met meerdere eenheden ter plaatse en zette de omgeving rond het portiek ruim af.Volgens de politie is vermoedelijk zwaar vuurwerk gebruikt. Ook enkele geparkeerde auto's zouden door de explosie beschadigd zijn geraakt.
FPMB Bart Meesters
FPMB Bart Meesters
Op de gevel van het gebouw zijn de letters ‘I’ en ‘A’ gespoten. De politie onderzoekt of deze tekst verband houdt met de explosie en of er sprake is van een gerichte actie. Een specialist van het Team Explosieven Verkenning (TEV) kwam ter plaatse voor onderzoek. De politie vraagt getuigen en mensen met camerabeelden zich te melden.