MP3-scooter uitgebrand in Cromvoirt

10 apr , 10:00112
763f0d59-c528-4ca0-bec8-5180534e73e6
FPMB Bart Meesters
Een Piaggio MP3 is donderdag volledig in vlammen opgegaan aan de Deutersestraat in Cromvoirt. De bestuurder en zijn passagier konden zich op tijd in veiligheid brengen.
De bestuurder, een man uit Uden, merkte eerder tijdens de rit al een vreemde, penetrante geur op en dacht dat deze afkomstig was van een motor die voor hem reed. Om afstand te nemen sloeg hij de Deutersestraat in. Ter hoogte van de Cromvoirtse Dijk stopte hij kort om te kijken waar het dichtstbijzijnde tankstation was.  
Op dat moment zag hij plotseling dat zijn motor begon te branden. De bestuurder waarschuwde direct zijn vrouwelijke passagier, waarna zij samen snel van het voertuig af gingen. Ze wisten nog enkele spullen uit de koffers te halen voordat de brand zich verder uitbreidde. Achteraf blijkt dat de eerder waargenomen geur waarschijnlijk afkomstig was van zijn eigen motor.
De Brandweer Cromvoirt was snel ter plaatse en heeft het vuur geblust, maar kon niet voorkomen dat de scooter volledig uitbrandde. Vermoedelijk is een technisch mankement de oorzaak van de brand.De MP3-scooter was pas sinds december in het bezit van de bestuurder en was destijds nieuw aangeschaft. Een bergingsbedrijf heeft het uitgebrande voertuig afgevoerd.  
loading

Loading articles...

Loading