Vind als 50-plusser de juiste match tijdens ‘Single Avond’ van Elkaar Ontmoeten. Op 27 oktober in Berlicum. Al 5 jaar organiseert Mart van de Weijenberg met zijn organisatie Elkaar Ontmoeten single activiteiten voor 50+ Singles. En met succes, want na elke activiteit ontstaat een nieuwe liefdesrelatie.
Toch draait het voornamelijk om gezelligheid en nieuwe ontmoetingen. Elkaar Ontmoeten is niet te vergelijken met een vluchtige datingsite of -app. “Een juiste klik ontstaat, wanneer je elkaar écht ontmoet. En extra leuk: inmiddels waren we dit jaar bij twee bruiloften uitgenodigd”, benadrukt Mart.
(Note: bruidsparen komen uit respectievelijk Den Bosch en Lelystad)
Specialist in 50+ single activiteiten
Elkaar Ontmoeten is specialist in de organisatie van 50+ single activiteiten. Er worden uitjes georganiseerd zoals zeilavonturen op de Waddenzee en kookworkshops in het bourgondische ‘s-Hertogenbosch. Het gaat om een relaxte setting creëren waarbij deelnemers actief bezig zijn. Dat voorkomt een gebrek aan gespreksstof. De gezelschappen bestaan uit een mix van 50-plussers vanuit heel Nederland. “Bij ons draait het niet om speeddaten, maar om tijd voor elkaar. Zo ontstaat er ruimte voor een eventuele vonk om over te slaan”, aldus Mart. Hij ziet bij elke activiteit een vriendschap ontstaan tussen mensen van wie de paden in het dagelijks leven nooit zouden kruisen. “Er hoeft niet altijd een match te zijn, het gaat ook vooral om een gezellig uitje en het ontmoeten van inspirerende mensen.”
Single Avond voor 50-plusser
Na een meer dan succesvolle 3 Single Avonden, organiseert Elkaar Ontmoeten de vierde tweede Single Avond op woensdag 27 oktober.
Waarbij er ruimte is voor goede gesprekken in de lounge en sfeervolle tuin én de mogelijkheid tot een dansje op de dansvloer. Er wordt gezorgd voor live entertainment en een dinerbuffet inclusief drankj.es. Mart: “Het is een laagdrempelige manier om gelijkgestemde 50-plusser te ontmoeten. Op zo’n avond is het ijs snel gebroken.” Deelnemers worden persoonlijk ontvangen door het Elkaar Ontmoeten team en gastheer Mart. Anders dan bij andere activiteiten is het tijdens de Single Avond mogelijk een introducé mee te nemen. Opties voor overnachten en vervoer kunnen besproken worden.
Praktische informatie
Datum: Vrijdag 27 oktober vanaf 17:30u Locatie: ‘Tuincafé De Witte Zwaan’, Hoogstraat 30 in Berlicum (nabij ‘s-Hertogenbosch).
Elkaar Ontmoeten www.elkaarontmoeten.nl