
Nadat je de diagnose dementie hebt gekregen, kan er opluchting zijn omdat je eindelijk weet wat er met je aan de hand is. Maar het is natuurlijk ook een schok, want het is geen goed nieuws. Wat nu? Hoe moet je verder? Hoe ga je dit pad samen met je partner lopen.
Farent start op 14 april de cursusNieuw evenwicht: na de diagnose dementievoor echtparen die recent de diagnose gekregen hebben. In 10 vrijdagochtenden van 10.00 tot 12.00 uur komen onderwerpen aan de orde die helpen om samen met je partner de komende periode zo goed mogelijk vorm te geven. De cursus is ontwikkeld na gesprekken met (partners van) mensen met dementie.
In de cursus komen onder andere de volgende onderwerpen aan de orde:
Voor verschillende onderdelen worden gastsprekers uitgenodigd en wordt samengewerkt met onder meer de GGD en een notaris.
Deelname is gratis.
Wanneer
: vrijdag 14 april, 21 april, 28 april, 12 mei, 19 mei, 26 mei, 2 juni, 9 juni, 16 juni en 23 juni van 10.00 tot 12.00 uur.
Waar: DePetrus; Heuvel 2, 5261 EE in Vught.
Meld je aan via:
Telefoon:088-0237500.
Na aanmelding plannen we een gesprek voor een intake. Daarna kun je beslissen of je mee wilt doen.