Dé Vrijmibo voor Ondernemend ‘s-Hertogenbosch

25 mrt , 7:32 Nieuws
vrijmibo voor ondernemend s hertogenbosch 2
Vrijmibo

Op vrijdag 9 mei 2025 vindt de allereerste editie plaats van de Vrijmibo voorOndernemend ‘s-Hertogenbosch. Tijdens dit zakelijke evenement is iedereen welkom diezich aangesproken voelt door ‘ondernemend ‘s-Hertogenbosch’. Het moet eenlaagdrempelige netwerkbijeenkomst worden waarbij ontmoeten en gezelligheid centraalstaat. Het evenement vindt plaats op het terrein van het Nederlands Speciaalbier Festivaldat 10 en 11 mei plaatsvindt op de Parade.  

Laagdrempelig netwerken
De intentie van de Vrijmibo voor Ondernemend ‘s-Hertogenbosch is om iedereen zichwelkom te laten voelen. Het grote voordeel is dat je kunt netwerken zonder dat je bij eennetwerkclub aangesloten hoeft te zijn. Er is namelijk geen lidmaatschap voor nodig en erzitten geen andere voorwaarden aan vast, in tegenstelling tot veel gebruikelijkenetwerkorganisaties. Het enige dat nodig is, is een kaartje à € 8,50 per stuk om toegangte krijgen tot dit evenement.

Het Nederlands Speciaalbier Festival
De Vrijmibo voor Ondernemend ‘s-Hertogenbosch wordt een jaarlijks terugkerendevenement en vindt plaats op het terrein van Het Nederlands Speciaalbier Festival op deParade. Niet voor niets, want de nieuwe organisatoren van het festival zijnmede-initiatiefnemer van het nieuwe netwerkevent.Richard van Beers mede-organisator & eigenaar van Time to Wine: “Veel netwerkclubswerken met een lidmaatschap. We willen elke ondernemer de mogelijkheid bieden omaan te sluiten zonder dat je hiervoor een lidmaatschap nodig hebt en voor veelondernemers is het vaak niet haalbaar overal bij te zijn. Hiermee willen we de gelegenheidbieden om toch vrijblijvend te netwerken op een laagdrempelige en gezellige manier.Iedereen is welkom!  

Eerste aanmeldingen binnen door ondernemers Bossche Brede Binnenstad
Den Bosch Partners, Citymarketing & Binnenstadsmanagement organisatie, heeft alseerste bevestigd. Zij hebben tijdens de vrijmibo gedeeltelijk een eigen programma voorhun partners en ondernemers uit de Bossche Brede Binnenstad. Genodigden krijgen eenupdate en worden op ludieke wijze verrast.

Chrisje Clement: 'Als binnenstadsmanagement van Den Bosch Partners vinden wij hetbelangrijk om onze ondernemers en partners met elkaar te verenigen. Dit is de uitgelezenkans voor ons om samen te komen, de successen te vieren en de toekomstplannen voorde Bossche Brede Binnenstad kenbaar te maken. 

Samen  met partners en ondernemers streeft de organisatie ernaar om van De Vrijmibovoor Ondernemend ‘s-Hertogenbosch een terugkerend evenement te maken.

Datum: vrijdag 9 mei 2025
Openingstijden: van 16:30 tot 22:30 uur
Locatie: Parade,'sHertogenbosch
Informatie:www.speciaalbierfestival.nl/vrmibo-by-het-nederlands-speciaalbier-festival-en-wijn/