Duketown Ladies: deelnemers aan Live on Stage Voices

02 nov , 7:46 • Nieuws
DTL 2026 HVD (78) Website FB
Duke Town ladies
Barbershopkoor Duketown Ladies en het eigen kwartet Ladies 2 gaan deelnemen aan het korenfestival Live on Stage Voices op zaterdag 21 november 2026 in het Beneluxtheater in Berlicum, Kerkwijk 61 (5258 KB). De in totaal 9 deelnemende koren verzorgen een avondvullend programma met een grote diversiteit. Aanvang: 19.00 uur, einde ca. 23.30 uur. Kaarten à € 15,00 (incl. 1 koffie/thee) zijn te koop bij het Beneluxtheater. Info: www.beneluxtheater.nl en www.duketownladies.nl
Live on Stage: Voices
Deze 7e editie van Live on Stage Voices wordt georganiseerd door vocalgroup “Shine” i.s.m. het Benelux theater te Berlicum. Er komen zangers vanuit het hele land bij elkaar om een grote diversiteit aan muziek te brengen: a-capella, popmuziek, gospels, zeemansliederen, country, disco, soul, etc. Iedere deelnemer krijgt 3 x 30 minuten optreedtijd op 3 verschillende locaties in het theater. De bezoekers kunnen zelf hun programma samenstellen. De dirigenten van de deelnemende koren zullen de deelnemers jureren; niet in de vorm van punten maar in positieve feedback.
Duketown Ladies
Barbershopkoor Duketown Ladies uit ’s-Hertogenbosch is een enthousiaste groep dames die het barbershop zingen een eigentijdse en kleurrijke invulling geeft. Barbershop is een vorm van close harmony met gemakkelijk in het gehoor liggende liedjes, voornamelijk in het Engels en Nederlands. Er wordt onder leiding van dirigent Demelza van der Lans 4-stemmig en a capella gezongen. Vanuit het koor is kwartet Ladies 2 samengesteld. Zij brengen een eigen, apart en soms uitdagend repertoire. Het koor is opgericht in 2009 en bestaat uit 22 leden. Ook in 2017 hebben de Duketown Ladies deelgenomen aan Live on Stage Voices.
loading

Loading articles...

Loading