Man op heterdaad betrapt in Rosmalen

03 mei 2020, 10:50Nieuws
politie cc0 03
Nando de Groot/Nieuws
Zaterdagavond rond 20.15 uur reed een surveillance eenheid vlak bij het station van Rosmalen. Vrijwel gelijktijdig betrad een 36-jarige Bosschenaar een afgesloten bouwterrein aan de Stationsstraat in Rosmalen.
Op dit bouwterrein staat een voormalig kantoorgebouw, dat wordt gerenoveerd naar diverse appartementen. Wellicht dat de Bosschenaar nieuwsgierig was naar de voortgang van de renovatie, want eenmaal op het terrein besloot hij het kantoorgebouw te betreden.
Inmiddels waren er al diverse alarmen afgegaan en werden twee surveillance eenheden er op af gestuurd. Waaronder de eenheid die op 200 meter afstand reed. Ook de tweede eenheid was redelijk snel ter plaatse. Het gebouw werd, in afwachting van de komst van een politiehond, omsingeld. Aan de achterzijde en de zijkant stond een politieagent en aan de voorzijde twee. De scherpe boef zag door het raam een agent aan de achterzijde staan en rende keihard weg. Jammer genoeg voor hem, richting de twee agenten aan de voorzijde. Toen hij zag hoe kansloos zijn vluchtpoging was, kon hij gemakkelijk aangehouden worden.
Rudy, de hond van dienst, bekeek samen met de hondengeleider of er nog andere ongenode gasten in het gebouw aanwezig waren. Dit bleek niet het geval.
Zondag zal de verdachte worden gehoord voor poging diefstal en het zich onbevoegd bevinden op het bouwterrein.
Bron: Politie Den Bosch
Begin de dag met het nieuws uit je gemeente met de gratis Nieuwsbrief. KLIK HIER en meld je aan
loading

Loading articles...

Loading