Nieuwe cursus ‘Positief gezond ouder worden’

04 jan 2022, 11:03Nieuws
1 2
Pixabay
‘Positief gezond ouder worden’ is een gratis cursus van 8 bijeenkomsten waarin je actief vorm geeft aan je eigen leven. Je staat stil bij de veranderingen die het ouder worden met zich meebrengt en hoe je daar mee om wil gaan. Daarnaast worst er aandacht geschonken aan een gezonde leefstijl en het versterken van je netwerk. Je gaat aan de slag met inspirerende toekomstplannen voor deze nieuwe levensfase.
Het programma sluit het beste aan bij senioren tussen de 55 en 75 jaar. De cursus is van 10.00 -12.30 uur bij Farent, Rogier van der Weydenstraat 2 in ‘s-Hertogenbosch op 2, 17, 23 februari en 2, 9, 16, 23, 30 maart 2022.
Farent organiseert deze cursus samen met de GGD en ’S-Port. Er zijn nog plekken vrij dus reageer snel en mail naar: [email protected] of bel 06 46 76 81 08.
Begin de dag met het nieuws uit je gemeente met de gratis Nieuwsbrief. KLIK HIER en meld je aan
loading

Loading articles...

Loading