Oud-hockeyster Minke Booij vierde kandidaat Maestro 073

10 feb , 11:19 Nieuws
jim eikemans
Jim Eijkemans

De vierde kandidaat van Maestro 073 is bekend! Met veel trots presenteert de organisatie Minke Booij als de vierde Maestro. Na een indrukwekkende carrière als een van de meest succesvolle hockeysters van Nederland, met meerdere landskampioenschappen, Europacups en Olympische medailles, maakt Minke nu de overstap naar de wereld van muziek.

Haar gedrevenheid, strategisch inzicht en talent voor het aansteken van teamspirit zullen ongetwijfeld van grote waarde zijn in de strijd om de gouden baton. Als Maestro zal Minke haar ervaring in het leiden van teams gebruiken om het orkest en koor met energie en focus te sturen. Ze weet precies hoe ze mensen moet uitdagen om samen het beste resultaat te behalen.

In aanloop naar de Bossche variant van de Orthense Harmonie op het bekende tv-programma Maestro, hebben alle maestro’s inmiddels kennisgemaakt met de harmonie én met elkaar. Ze kregen een presentatie van dirigente Anneke Konings-Kros. Het werd al snel duidelijk dat dirigeren meer is dan gewoon zwaaiende bewegingen maken. Maar geen zorgen, deze groep maestro’s is competitief en sportief ingesteld! Dit avontuur is buiten ieders comfortzone, wat het extra spannend maakt. Toegangskaarten voor Maestro 073 op 13 april zijn te verkrijgen via de website van het Theater aan de Parade: https://www.theateraandeparade.nl/programma/maestro-073/7846