De hond die afgelopen zaterdagavond acht messteken kreeg bij een fatale steekpartij in Den Bosch, is overleden. Dat laat de Dierenambulance Brabant Noord-Oost via Facebook weten. Eerder eiste de steekpartij al het leven van de 20-jarige Anouk.
Het slachtoffer wist na meerdere messteken nog het huis van de buren te bereiken, maar overleed daar aan haar verwondingen. Hulp mocht niet meer baten. De hond van de buren werd ook meerdere malen gestoken, maar kon nog wel naar een dierenarts worden gebracht. Daar werd het dier dezelfde nacht geopereerd.
De dierenambulance liet na de operatie nog weten dat de operatie goed was verlopen. Wel bleef het onzeker of het dier de steekpartij zou overleven. De hond was over zijn hele lichaam gestoken. Woensdagavond meldde de dierenambulance in een bericht op Facebook dat het dier het helaas niet heeft gered.
Onderzoek
Woensdag werd bekend dat de 21-jarige verdachte, de halfzus van het slachtoffer, is opgenomen op de psychiatrische afdeling van de gevangenis. Hoe de steekpartij precies plaatsvond, is nog niet bekend. De politie doet daar onderzoek naar in het huis aan de Slagendreef, waar het drama zich voltrok.
Bron: BD