In de nacht van zaterdag op zondag is een man gewond geraakt bij een politieachtervolging in Vught. De man ging er te voet vandoor toen tijdens een controle een hoeveelheid drugs werd aangetroffen in een wagen. Twee mannen zijn daarbij aangehouden door de politie
De politie gaf op de A2 bij Vught een volgteken voor een controle van het voertuig. De auto werd staande gehouden bij een parkeerplaats aan de Bosscheweg. In de wagen zaten twee mannen. Tijdens de controle werd een hoeveelheid drugs aangetroffen, op dat moment ging een verdachte er te voet vandoor.
De verdachte zou via tuinen van woningen zijn gevlucht en is daar mogelijk ten val gekomen. Agenten hebben de man uiteindelijk aangetroffen in een achtertuin van een woning. Hij bleek aan de overkant van een sloot te liggen, wat het voor hulpdiensten lastig maakte om bij de man te komen.
Uiteindelijk is de man aangehouden. Omdat de man gewond was, is uiteindelijk nog een ambulance opgeroepen. Het is onduidelijk of de gewonde man naar het ziekenhuis is gebracht.
De politie doet momenteel onderzoek