Life Goals Den Bosch: We gaan ervoor

26 mei , 12:21 Sport
img 0888
Life Goals

Het was weer een feestje vorige week. Het Life Goals Event Den Bosch bij voetbalvereniging OJC Rosmalen trok weer enthousiaste deelnemers die elkaar sportief mochten ontmoeten. Er zijn voor alle inwoners van de gemeente ’s-Hertogenbosch ontzettend veel mogelijkheden om te bewegen en te sporten. Toch is dit niet voor iedereen vanzelfsprekend en is een dag als vandaag voor deze mensen in het leven geroepen. Laagdrempelig, gezellig en samen in beweging. Beweeg jij mee?

De deelnemers stonden te popelen om lekker aan het bewegen te gaan. Met af en toe een zonnetje, dat lekkere briesje en gezellige muziek op de achtergrond was het vandaag weer genieten bij OJC Rosmalen. Wethouder Marianne van der Sloot opende het event met de boodschap hoe belangrijk het is om plezier te maken, te verbinden, samen te werken en elkaar te ontmoeten. Dit kwam vandaag allemaal samen tijdens dit Life Goals event.

Life Goals Den Bosch bestaat uit een netwerk waarin partners sport als middel inzetten om deelnemers weer het zelfvertrouwen te geven en het leven positief in te steken. Graag bundelen we de krachten in de stad. Zo maken we impact op welbevinden en op onze stad. Dat doen we niet alleen.  We werken samen met partnerorganisaties, zowel lokaal als regionaal en nationaal. Natuurlijk op het gebied van sport, maar ook met organisaties met een brede maatschappelijke betekenis, de organisaties die bij het project Life Goals betrokken zijn. Stuk voor stuk organisaties die sport en beweging een warm hart toedragen. Samen zorgen we voor de juiste beweging voor al onze inwoners. Het motto van Life Goals; ‘Groeien doe je zelf maar niet alleen!” komt zo ook deze dag naar voren.

Ires Libert, projectleider Life Goals Den Bosch vertelt hoe het werkt. “Door samen sportief bezig te zijn ervaren mensen hoe waardevol die verbinding is. Inwoners voelen zich zo welkom en ervaren wat sport en bewegen kan doen. Het creëert net die momenten die je soms nodig hebt om het leven (weer) aan te kunnen”, aldus Libert.

Een van de deelnemers; “Mezelf motiveren is soms lastig. Nu ik weer nieuwe mensen heb leren kennen kunnen we wellicht elkaar motiveren en vaker iets ondernemen!”   

Life Goals Den Bosch is een samenwerking van ´S-PORT met een tiental (welzijns)organisaties zoals, Reinier van Arkel, Linc naar Zorg, het Participatiehuis en Stichting Maatschappelijke Opvang.