Elektrische auto in brand nadat die gespiesd wordt door wegblokkade

31 jul , 13:00112
34b4b01f-1e61-46e6-9987-8ea5114fb53e.jpeg
FPMB Bart Meesters
Bij de sluis die sluipverkeer moet tegengaan in Engelen, is donderdagavond wéér een elektrische auto gespiesd en daarna volledig uitgebrand. De verzonken stalen piramide kwam onverwachts omhoog toen de wagen eroverheen reed en doorboorde het accupakket. In juni gebeurde precies hetzelfde bij de wegblokkade aan de Henriettewaard.
De bestuurder van de auto zou een pas hebben waarmee hij de wegblokkade kan laten zakken tijdens de spits en veilig kan doorrijden. Terwijl hij rond 18.20 uur met zijn elektrische Volkswagen Golf over de verzonken stalen piramide reed, kwam die omhoog.
167a0e70-dbe1-445f-8999-860c401ac400.jpeg
e0ffa944-461a-4319-b406-73513e150754.jpeg
Doorboord
Het accupakket onder de auto werd door de stalen punt doorboord en vloog in brand. De bestuurder wist op tijd het voertuig te verlaten, maar de auto kon daarna als verloren worden beschouwd. De brandweer kon niet veel anders doen dan de auto gecontroleerd laten uitbranden. Blussen kan wel, maar daardoor zou er veel verontreinigd water de grond in lopen. De rookwolken van de hevig brandende auto waren in de wijde omtrek te zien. Brandweerlieden moesten ook op afstand blijven omdat regelmatig batterijcellen in de auto explodeerde en alle kanten op schoten.
Bron: Omroep Brabant
loading

Loading articles...

Loading