4 mei Nationale herdenking; bijzondere verhalen bij Vertelpodium Het Lopende Vuur in Den Bosch

14 apr , 13:04 Nieuws
esther 4 mei 2025
Het Lopende Vuur

De herdenkingsbijeenkomst is dit keer op de zondagmiddag van 15.00 tot 17.00 uur.  Esther Kornalijnslijper vertelt het verhaal van haar oma Jansje Gans (1913-1996). ‘De stilte van mijn oma’. Esther zoekt. Zoekt naar de woorden in het zwijgen van haar oma. Haar oma Jansje Gans

Hiervoor pakt Esther de draad op van haar familiegeschiedenis. Om deze centimeter voor centimeter terug te volgen het verleden in. Maar dit doet ze niet alleen. Ze laat zich dragen door oeroude verhalen. Over zwanen en magie, en over een mandje in een rivier. Schijnen deze verhalen misschien een lichtje op haar pad? En vindt ze woorden in de stilte?

Het verhaal van Esther en Jansje wordt muzikaal begeleid door Gottfrid van Eck. Zowel Esther als Gottfrid hebben we eerder mogen verwelkomen op ons podium. Beide met een totaal ander programma, maar zowel Esther als Gottfrid lieten een publiek na in grote bewondering. Zij hebben hun sporen ruimschoots verdiend in de vertellers- en muziekwereld. Op 4 mei wacht ons een bijzonder programma.

De vertelmiddag vindt plaats in Museum Kruithuis, Citadellaan 7 in Den Bosch. Je bent van harte welkom. De entree is € 10,00. Koffie en thee zijn aan de bar verkrijgbaar. De zaal is open voor publiek om 14.45 uur. Reserveren is wenselijk, de voorstellingen worden druk bezocht.

Voor contact en meer informatie [email protected]  en www.hetlopendevuur.nl