Donderdag 6 juni mogen we weer gaan stemmen. Gaat u ook?

jun 05 , 12:30 Nieuws
224891 715x408
U heeft de partijposters wel zien hangen op de aanplakborden in onze gemeente. Daarnaast is er veel informatie gedeeld via diversen nieuwsmedia wat alle partijen graag willen of wat ze zeker niet willen. Aan u de kans om de partij c.q. persoon te gaan kiezen die het meeste bij uw ideeën aansluit. Een moeilijke keuze om te bepalen welke van de 20 partijen het beste bij uw idealen past. Er zijn gewoon websites die u daarbij willen helpen zoals , de Stemwijzer , de Kieswijzer en bijvoorbeeld Stemadvies om er maar een paar te noemen.
Wilt u meer weten over hoe het allemaal binnen onze gemeente geregeld is en waar u de mogelijkheid hebt om te stemmen kijk dan op de website van de gemeente via deze link . U heeft de afgelopen weken uw stembiljet en kandidatenlijst via de post ontvangen zodat we allemaal die stemgerechtigd zijn mogen stemmen. Want ook Uw stemt telt.
Begin de dag met het nieuws uit je gemeente met de gratis Nieuwsbrief. KLIK HIER en meld je aan