In de maand november ijn er weer diverse activiteiten bij Boekhandel Adr. Heinen. Een overzicht
Lezing Misleidende eenvoud
woensdag 6 november, 19.30 uur / Boekhandel Adr. Heinen / entree gratis, aanmelden via [email protected]
Op woensdag 6 november verzorgt de Nijhoff-kenner dr. A.M. Bastings, voorafgaand aan Het uur U , bij Heinen een lezing over Martinus Nijhoff en het gedicht, onder de titel Misleidende eenvoud.
Lezing Marja Havermans: Sterven als een stoïcijn
donderdag 7 november, 19.30 - 21.00 uur / Boekhandel Adr. Heinen / aanmelden voor 5 november via [email protected] of aan de balie
Wat doe je als je vanuit het niets te horen krijgt dat je levensverwachting nog maar enkele maanden is? Leg je dan berustend het hoofd in de schoot? Of zet je alles op alles om de naderende dood weg te duwen? Filosoof en ervaringsdeskundige Marja Havermans schreef Sterven als een stoïcijn, over hoe om te gaan met tegenslag, ziekte of dood. Op 7 november komt ze er bij Heinen over vertellen.
Meet & greet Erik Varekamp en Mick Peet: De Kennedy Files
zondag 10 november, 15.00 uur / Boekhandel Adr. Heinen / entree gratis
Binnenkort verschijnt Op geheime missie, het tweede deel in de serie De Kennedy Files van auteurs Erik Varekamp en Mick Peet. Op zondag 10 november presenteren zij hun boek tijdens een meet & greet bij Heinen.
Olijfolieworkshop
vrijdag 15 november, 16.00 tot 17.30 uur / Boekhandel Adr. Heinen / entree gratis, aanmelden via [email protected]
Kom olijfolie proeven tijdens de Kookboekenweek! Wilma van Grinsven is te gast bij Heinen. Wilma is professioneel olijfolieproever én tot Olijfolie Sommelier gekroond aan het ICC te New York.
Lezing Dido Michielsen: Lichter dan ik
dinsdag 19 november, 19.30 uur / Boekhandel Adr. Heinen / entree gratis, aanmelden via [email protected]
Schrijfster Dido Michielsen schreef Lichter dan ik, het aangrijpende levensverhaal van een Javaanse vrouw die haar leven vorm probeert te geven in het snel veranderende Nederlands-Indië. Op 19 november geeft Dido bij Heinen een lezing over haar boek.
Lezing David van Bodegom: Het geheim van de schildpad
donderdag 21 november, 19.30 uur / Boekhandel Adr. Heinen / entree gratis, aanmelden via [email protected]
In Het geheim van de schildpad onderzoekt verouderingsarts David van Bodegom de biologie van lang leven. Geen mens leefde ooit langer dan 122 jaar, maar schildpadden worden met gemak dubbel zo oud. Wat is hun geheim? Waarom verouderen sommige dieren zoveel langzamer dan andere? Op donderdag 21 november komt hij erover vertellen bij Heinen.
Presentatie Nels Fahner: Antoine Bodar, een portret
donderdag 28 november, 17.00 uur / Boekhandel Adr. Heinen / entree gratis, aanmelden via [email protected]
Antoine Bodar: Nederlands bekendste priester, geliefd én verguisd, en altijd bereid om een impopulair standpunt in te nemen. In het boek Antoine Bodar, een portret blikt hij met schrijver Nels Fahner uitgebreid terug op belangrijke episodes in zijn leven. Bodar en Fahner presenteren hun boek op 28 november bij Heinen.
Boekhandel Adr. Heinen
Kerkstraat 27
's-Hertogenbosch
+31 (0)73 - 30 20 100