Twee branden in Maliskamp

15 mrt 2020, 13:51Nieuws
113
FPMB Bart Meesters
In de nacht van zaterdag op zondag hebben kort na elkaar twee branden gewoed in het dorp Maliskamp bij Rosmalen.
Vlak voor 03.00 uur kreeg de brandweer een melding van een autobrand aan de Meidoornstraat in Maliskamp. Bij aankomst van de brandweer stond een geparkeerde auto volledig in brand ter hoogte van de Eikenburglaan. De brandweer had de brand snel onder controle, maar kon niet voorkomen dat de auto door de brand geheel verloren ging. Nog tijdens het blussen van de brand, kreeg de brandweer een nieuwe melding van een brand. Even verderop aan de Esdoornstraat in het dorp Maliskamp stond een dixi in brand. Ook deze brand was door de brandweer snel geblust.
autobrand mailiskamp 5
Na de twee branden was er veel politie in het kleine dorp aanwezig. Met diverse eenheden werd gezocht naar de dader of daders van de branden. Politie en brandweer gaan er van uit dat beide brandden zijn aangestoken. De brand in de auto bleek aan de achterzijde van het voertuig begonnen te zijn.
De politie heeft beide branden in onderzoek. Na de autobrand werd een burgernet bericht verstuurd waar in de politie vroeg om verdachte zaken die met de brand/ branden te maken zouden kunnen hebben te melden bij de politie.
Begin de dag met het nieuws uit je gemeente met de gratis Nieuwsbrief. KLIK HIER en meld je aan
loading

Loading articles...

Loading